Workshopy


KAPACITA WORKSHOPU JE JIŽ NAPLNĚNA. PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE POUZE JAKO NÁHRADNÍCI. DĚKUJEM ZA POCHOPENÍ.

sobota 11. listopadu / 10:00–18:00 / Divadlo 29


Bastl Instruments workshop vol. 3: Kastle & Dude

Jednodenní dílna pro zkušené i začínající bastlíře, v rámci které si pod vedením slavné a obdivované brněnské Bastl crew vlastnoručně spájíte Kastle, malý modulární syntezátor, a Dude, analogový mini mix pult. Pokud byste se náhodou necítili na stavbu obou přístrojů, můžete si vybrat: buď a nebo.

Za projektem a značkou Bastl Instruments stojí Václav Peloušek a Ondřej Merta; společně se svou partou bastlířů staví elektronické hudební nástroje, které se kupují po celém světě. Dělají taky vlastní muziku, vydávají alba a pořádají workshopy, na nichž učí, jak si např. takový syntezátor vlastnoručně spájet.

Jejich talent kohokoli nadchnout do bastlení si někteří pamatují už z předchozích let, kdy jsme pájeli Trinity nebo microGranny 2.0. Proto se nebojte, workshop je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří pájku v ruce nikdy nedrželi. Odměnou vám v závěru dne bude jeden až dva funkční hudební nástroje, které si s sebou odnesete domů.


Kurzovné (včetně materiálu):

2 350 Kč / Kastl + Dude
1 100 Kč / pouze Kastle
1 250 Kč / pouze Dude

Maximální kapacita je 10 osob.
Přihlášení a více informací: sarka@divadlo29.cz, 732 436 722

www.bastl-instruments.com

Workshop se koná v rámci projektu Electroconnexion 2017 za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Pardubického kraje a statutárního města Pardubice.


 
     
       
neděle 26. listopadu / 10:00–16:00 / Divadlo 29


Na pokraji viditelnosti

loutková mikrodílna

Workshop pod vedením vesmírně-loutkové dvojice Dominika Migače, loutkového technologa, a Terezy Černé, výtvarnice, zameřený na teorii a praxi s loutkami na pokraji viditelnosti.

Inspirací a iniciačním velkým třeskem pro dílnu bude představení Sputnik, které se na prknech Divadla 29 představí den předem v sobotu 25. listopadu. Na vlastní kůži budete moci prozkoumat principy miniaturního divadla, jeho využití i mechanismy, nebo samotné zákulisí představení Sputnik.

Dílna je určena dětem od 12 let a dospělým s ostřížím zrakem či čistými brýlemi.
Max. počet účastníků: 10 osob.

Více informací a přihlášení: sarka@divadlo29.cz, 732 436 722

Účastnický poplatek: 70 Kč

Dílna se koná v rámci projektu aniLAB 2017 za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Pardubického kraje a statutárního města Pardubice.