Workshopy


neděle 4. března / 14:00–18:00 / Divadlo 29

Serge Ambert: Taneční workshop

Workshop tanečníka Serge Amberta, který se koná v rámci uvedení jeho dvou choreografií 6. 3. v Divadle 29. Naskýtá se vám tak jedinečná možnost seznámit se s prací předního francouzského tanečníka a choreografa.

K práci Serge Amberta a náplni workshopu: v jeho podání jde o tanec, kde se mísí fyzično s divadelností. Jeho taneční rukopis je velice přesný, každý detail je důležitý. Práce s tělem je pro Amberta založena hlavně na kontaktu se zemí a na práci s tělesným centrem. Předmětem workshopu bude i práce ve dvojici, improvizace ve skupině a v prostoru, probouzení smyslů ap.

Workshop je určen pro kohokoliv se zájmem o tanec a pohybovým nadáním, jakákoli taneční zkušenost je vítána. Workshop bude veden ve francouzštině s překladem do češtiny. Na workshop je třeba se předem přihlásit na níže uvedeném kontaktu, max. počet účastníků je 15 osob.

Přihlášky na workshop a další info: Tereza Krejčířová, mail: schovejse@seznam.cz, 725 538 217

Pořádá Terra Madoda z.s. ve spolupráci s Divadlem 29 a Alliance Française de Pardubice v rámci projektu Ostrovy v pohybu, který je realizován za podpory Ministerstva kultury ČR a statutárního města Pardubice.

www.alentours-reveurs.com

vstupné: 100 Kč
FB událost